Linia PRESTIGE

Pawilony Handlowe

Linia PRESTIGE

Linia Prestige

pawilony prestige

Linia Prestige pawilonów handlowych charakteryzuje się

Podstawowe wyposażenie pawilonu handlowego

Nasza oferta obejmuje podstawowe i dodatkowe wyposażenie pawilonu handlowego.

Podstawowe wyposażenie pawilonu handlowego

Wyposażenie podstawowe to przede wszystkim instalacja elektryczna, instalacje sanitarne, wodno – kanalizacyjne czy instalacja grzewcza. Ze względu na mobilność pawilonów handlowych zazwyczaj wyposażone są one również w ogrzewanie elektryczne.

Dodatkowe wyposażenie pawilonu handlowego

Wyposażenie dodatkowe pawilonu handlowego może obejmować następujące elementy:

alarm wewnątrz obiektu, wykończenie pawilonu płytami karton-gips, wykończenie podłóg w obiekcie. W tym zakresie oferujemy materiały takie jak ceramika, drewno, panele lub wykładzina. Pawilony handlowe mogą zostać wyposażone również w meble i elementy biurowe. Na stałe współpracujemy z firmami, które specjalizują się w dostarczaniu odpowiednich mebli i wyposażenia wnętrz również do pawilonów handlowych. Wyposażenie można dostosować do rodzaju działalności, jaka ma być prowadzona w obiekcie i dostosować je również do swoich potrzeb.

Wyposażenie pawilonu handlowego

instalacje elektryczne, ogrzewanie, klimatyzacja

Cennik pawilonów

darmowa wycena bez zobowiązań, atrakcyjne finansowanie – leasing

Darmowa wycena pawilonów handlowych

Cena pawilonu handlowego z płyt warstwowych zależy od kilku czynników. Nasi Klienci mogą wybrać gotowe projekty lub indywidualnie ustalić jak obiekt będzie wyglądał oraz jaką będzie miał powierzchnię.

Proponujemy również podstawowy zakres prac związany z budową pawilonów handlowych, oraz prace dodatkowe, takie jak chociażby ogrzewanie czy wyznaczenie miejsca na WC. W przypadku zamówienia pawilonu, którego projekt nie jest projektem gotowym, wszystkie parametry oraz cenę ustalamy z Klientami indywidualnie.

Czas wykonania pawilonu handlowego

Pawilony handlowe z płyt warstwowych wykonujemy w ciągu 5 tygodni. Pod uwagę bierzemy czas potrzebny na zaprojektowania obiektu, wykonania oraz dostarczenie na miejsce wyznaczone przez Klienta.

Krótkie terminy realizacji

czas realizacji do 5 tygodni

PAWILONY HANDLOWE JUŻ OD 850 ZŁ/MKW!

Pawilony handlowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Obiekty nowoczesne, w oryginalnych kształtach i kolorach o dowolnej powierzchni i wyposażeniu.

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy wybiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i przygotują darmową wycenę!

Indywidualne projekt

Indywidualne projekty i wymiary pawilonów

Darmowa wycena indywidualnego projektu

Wyceny pawilonów handlowych przygotowujemy na podstawie dostarczonych informacji o wymiarach obiektu, a także wyposażenia i materiałów, z których pawilon ma być zbudowany. Jeżeli chodzi o projekty indywidualne, również je realizujemy. Zamawiający określa wtedy swoje oczekiwania, to w jaki sposób ma wyglądać pawilon, czy potrzebne jest wyposażenie dodatkowe i w jakim zakresie. Przygotowujemy wycenę i indywidualny projekt dla Zamawiającego. Pawilon handlowy może więc być obiektem o niestandardowym wyglądzie i wyposażeniu.

Wybrane realizacje pawilonów handlowych