Pawilony biurowe

Pawilon biurowy

Proponowane przez nas pawilony biurowe mogą być obiektami nowoczesnymi, w pełni nadającymi się do przyjmowania klientów. Nowoczesne projekty pawilonów biurowych sprawdzają się doskonale jako biura sprzedaży mieszkań, lub obiekty tymczasowe. Dobrze zaprojektowany pawilon biurowy to obiekt energooszczędny i całoroczny, który może zostać otynkowany i połączony z budowanym obiektem. Pawilony biurowe mogą być również częścią większego obiektu. Tak jest w przypadku naszej firmy. W pawilonie biurowym stworzone zostały pomieszczenia socjalne i te, które przeznaczone są do pracy biurowej. Pawilon jest usytuowany tuż przy hali produkcyjnej, co razem tworzy spójną całość.

Wizytówka Firmy

Wygląd siedziby firmy ma duży wpływ na to, jak postrzegają ją potencjalni klienci. Wiele firm szuka oszczędności, a wynajmowanie biur w centrum miasta często przestaje się opłacać. Alternatywą dla tradycyjnych biur stają się pawilony biurowe z płyt warstwowych, które również mogą pełnić funkcję nowoczesnych i w pełni przystosowanych do potrzeb klientów, miejsc spotkań. Coraz częściej siedziby firm, znajdujące się na obrzeżach miast wygrywają z tymi, które znajdują się w ich centrum. Również siedziba naszej firmy jest tego dobrym przykładem. Klienci umawiający się na spotkania, nie muszą pokonywać wielu kilometrów i spędzać czasu w korkach, co również jest dużym plusem jeśli chodzi o usytuowanie siedziby danej firmy.

Wygląd pawilonu biurowego

Wygląd pawilonu może być dostosowany do indywidualnych potrzeb, a jego wyposażenie pozwala na komfortową pracę zatrudnionych tam osób. Pawilon w zależności od preferencji może być wykończony wewnątrz płytą kartonowo-gipsową zwiększając w ten sposób komfort pracy.

Nowoczesne projekty pawilonów biurowych standardem i jakością wykonania nie odbiegają od biur wynajmowanych w centrum miasta. Jedyną różnicą jest opłata za budowę obiektu. W tym przypadku Zamawiający zamiast czynszu płaci ratę leasingu.

Siedziba firmy buduje jej wizerunek

Nowoczesny projekt pawilonu biurowego

Nowoczesne projekty, dużo światła

Nowoczesne projekty pawilonów biurowych

Sprzedaż nowoczesnych mieszkań, lokali pod biura czy inną działalność zwykle odbywa się w równie nowoczesnym otoczeniu. Również pawilony biurowe z płyt warstwowych mogą być miejscem, które przyciąga wzrok i, w którym przyszli kupujący będą czuli się dobrze. Nowoczesny projekt pawilonu biurowego nie tylko obejmuje przestrzeń dostosowaną do przyjmowania klientów, ale również oryginalną elewację, wykończenie oraz wyposażenie wnętrza pawilonu. Nowoczesne projekty pawilonów biurowych obejmują duże możliwości rozbudowy obiektu o nowe moduły oraz przenoszenie obiektów do nowych lokalizacji sprzedaży mieszkań. Elewację nowoczesnych pawilonów biurowych dostosowujemy do wyglądu sąsiednich budynków, tak by tworzyły spójną całość. Efektowne pawilony biurowe mogą zajmować minimum przestrzeni, ale również w razie potrzeby być modernizowane, a kolejne moduły dołączane tak, by w komfortowych warunkach przyjmować zainteresowanych kupnem mieszkania.

Tradycyjny projekt pawilonu biurowego

Tradycyjny projekt pawilonu biurowego obejmuje stworzenie konstrukcji stalowej oraz obudowę obiektu z płyt warstwowych. Pawilony biurowe w lekkiej konstrukcji stalowej zostały zaprojektowane tak, aby bez problemu mogły być wykorzystywane zarówno przez małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Lekka i modułowa konstrukcja umożliwia przenoszenie pawilonów z miejsca na miejsce. W ten sposób tworzyć można tzw. biura terenowe. Sprawdzają się one doskonale jako biura w miejscu sprzedaży mieszkań. Tradycyjny projekt pawilonu biurowego jest możliwy, wykonujemy go na wzór standardowego pawilonu handlowego z płyt warstwowych. Tradycyjny projekt pawilonu biurowego to świetny pomysł na mobilne biuro, jednak proponujemy również nowoczesne rozwiązania, które ze względu na swój charakter będą współgrać z nowoczesnymi biurami sprzedaży mieszkań. Pawilony biurowe mogą powstać w każdym miejscu, wskazanym przez Zamawiającego, co znacznie skraca czas budowy takiego obiektu.

Tradycyjny projekt pawilonu biurowego

Tradycyjne proste rozwiązania z płyty warstwowej

Komfort pracy w pawilonie

ogrzewanie, klimatyzacja, rolety zewnętrzne

Dobry projekt pawilonu biurowego

Pawilony biurowe, podobnie jak tradycyjne biura mogą być wyposażone w sprzęt oraz meble niezbędne do pracy biurowej. W ten sposób, pawilon biurowy staje się nie tylko mobilnym, ale również komfortowym miejscem pracy. Przestrzeń pawilonu biurowego można dostosować do potrzeb pracowników i stworzyć obiekt o cechach mobilnego, w pełni wyposażonego i dobrze zaprojektowanego biura.

Pawilony biurowe to obiekty całoroczne. Wewnątrz obiektu jest możliwość zamontowania klimatyzatorów stałych. W odróżnieniu od klimatyzatorów przenośnych, są wydajniejsze i nie zajmują dużo miejsca, co jest bardzo ważne w przypadku rozmieszczania poszczególnych elementów wewnątrz pawilonu.