Pawilony handlowe z płyty warstwowej

Tradycyjny projekt pawilonu handlowego

Tradycyjny projekt pawilonu handlowego obejmuje stworzenie konstrukcji stalowej oraz obudowę obiektu z płyt warstwowych. Pawilony handlowe z płyt warstwowych są obiektami całorocznymi, a ich lekka konstrukcja pozwala na przenoszenie ich w razie potrzeby.

Do obudowy tradycyjnego pawilonu handlowego stosujemy zazwyczaj płyty z rdzeniem styropianowym. Tradycyjny pawilon handlowy może być wyposażony w instalację elektryczną, może być też modernizowany, jednak projekty tradycyjne nie są tak efektowne jak nowoczesne pawilony handlowe. Zachowują jednak przy tym swoją funkcjonalność oraz możliwość rozbudowy. Tradycyjny pawilon handlowy może być jednak obudowany płytami warstwowymi w kolorze, na jaki zdecyduje się Zamawiający.

Nowoczesny projekt pawilonu handlowego

Projektując pawilon handlowy z płyt warstwowych bierzemy pod uwagę nie tylko jego funkcjonalność, ale również wygląd. Ważne jest to, w jaki sposób prezentuje się na targach oraz w innych miejscach, które przeznaczone są do stawiania pawilonów.

Nowoczesne projekty pawilonów handlowych uwzględniają nie tylko fakt, że są to obiekty całoroczne, ale również to, że można dostosować je do swoich potrzeb, również pod względem estetycznym. Nowoczesne pawilony handlowe mogą być wykończone oryginalną elewacją, stalowymi kasetonami czy nowoczesnymi elementami dekoracyjnymi (aluminium, drewno). Pawilony handlowe mogą być również przeszklone na całej powierzchni. Elementy konstrukcyjne po odpowiedniej obróbce mogą stanowić również element ozdobny pawilonu.

Wymiary pawilonów handlowych

pawilony standardowe, pawilony indywidualne, darmowa wycena

Standardowe wymiary pawilonów handlowych

Wymiary pawilonów handlowych oferowanych przez naszą firmę są bardzo zróżnicowane i dostosowane do potrzeb inwestorów i rodzaju prowadzonej  działalności. Oferujemy pawilony o standardowych wymiarach.

Standardowe wymiary pawilonów handlowych to przede wszystkim:

2,5x4x2,6m; 2,5×4,8×2,6m; 2,5×6,0×2,6m; 3x6x2,6m; 4x5x2,6m; 5x5x2,6m; 5x6x2,6m; 5x7x2,6m; 5x8x2,65m; 6×7,5×2,65m; 5x10x2,7m; 6x10x2,75m; 7x10x2,75m; 8x10x2,8m; 9x10x2,8m; 10x10x2,9m; 10x15x2,9m

Powierzchnia standardowych pawilonów handlowych:

10m2; 12m2; 15m2; 18m2; 20m2; 25m2; 30m2; 35m2; 40m2; 45m2; 50m2; 60m2; 70m2; 80m2; 90m2; 100m2; 150m2

Realizujemy też indywidualne projekty

BUDUJEMY OBIEKTY O DOWOLNYCH WYMIARACH I WZORACH!

Podstawowe wyposażenie pawilonu handlowego

Nasza oferta obejmuje podstawowe i dodatkowe wyposażenie pawilonu handlowego.

Podstawowe wyposażenie pawilonu handlowego

Wyposażenie podstawowe to przede wszystkim instalacja elektryczna, instalacje sanitarne, wodno – kanalizacyjne czy instalacja grzewcza. Ze względu na mobilność pawilonów handlowych zazwyczaj wyposażone są one również w ogrzewanie elektryczne.

Dodatkowe wyposażenie pawilonu handlowego

Wyposażenie dodatkowe pawilonu handlowego może obejmować następujące elementy:

alarm wewnątrz obiektu, wykończenie pawilonu płytami karton-gips, wykończenie podłóg w obiekcie. W tym zakresie oferujemy materiały takie jak ceramika, drewno, panele lub wykładzina. Pawilony handlowe mogą zostać wyposażone również w meble i elementy biurowe. Na stałe współpracujemy z firmami, które specjalizują się w dostarczaniu odpowiednich mebli i wyposażenia wnętrz również do pawilonów handlowych. Wyposażenie można dostosować do rodzaju działalności, jaka ma być prowadzona w obiekcie i dostosować je również do swoich potrzeb.

Wyposażenie pawilonu handlowego

instalacje elektryczne, ogrzewanie, klimatyzacja

Cennik pawilonów

darmowa wycena bez zobowiązań, atrakcyjne finansowanie – leasing

Darmowa wycena pawilonów handlowych

Cena pawilonu handlowego z płyt warstwowych zależy od kilku czynników. Nasi Klienci mogą wybrać gotowe projekty lub indywidualnie ustalić jak obiekt będzie wyglądał oraz jaką będzie miał powierzchnię.

Proponujemy również podstawowy zakres prac związany z budową pawilonów handlowych, oraz prace dodatkowe, takie jak chociażby ogrzewanie czy wyznaczenie miejsca na WC. W przypadku zamówienia pawilonu, którego projekt nie jest projektem gotowym, wszystkie parametry oraz cenę ustalamy z Klientami indywidualnie.

Czas wykonania pawilonu handlowego

Pawilony handlowe z płyt warstwowych wykonujemy w ciągu 5 tygodni. Pod uwagę bierzemy czas potrzebny na zaprojektowania obiektu, wykonania oraz dostarczenie na miejsce wyznaczone przez Klienta.

Krótkie terminy realizacji

czas realizacji do 5 tygodni

PAWILONY HANDLOWE JUŻ OD 850 ZŁ/MKW!

Pawilony handlowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Obiekty nowoczesne, w oryginalnych kształtach i kolorach o dowolnej powierzchni i wyposażeniu.

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy wybiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i przygotują darmową wycenę!

Indywidualne projekt

Indywidualne projekty i wymiary pawilonów

Darmowa wycena indywidualnego projektu

Wyceny pawilonów handlowych przygotowujemy na podstawie dostarczonych informacji o wymiarach obiektu, a także wyposażenia i materiałów, z których pawilon ma być zbudowany. Jeżeli chodzi o projekty indywidualne, również je realizujemy. Zamawiający określa wtedy swoje oczekiwania, to w jaki sposób ma wyglądać pawilon, czy potrzebne jest wyposażenie dodatkowe i w jakim zakresie. Przygotowujemy wycenę i indywidualny projekt dla Zamawiającego. Pawilon handlowy może więc być obiektem o niestandardowym wyglądzie i wyposażeniu.

Wybrane realizacje pawilonów handlowych