O Firmie

Produkcja

Produkcja płyt warstwowych, elementów stalowych konstrukcji, produkcja konstrukcji stalowych, obiektów przemysłowych. Produkcja obróbek blacharskich.

Sprzedaż

Dział sprzedaży produktów i usług firmy REMO gwarancją dla Państwa iż kupujecie bezpośrednio od nas materiał dlatego możemy Państwu zaoferować konkurencyjne ceny.

Montaż

Posiadamy blisko dziesięć brygad montażowo-budowlanych stale podnoszących kwalifikacje oraz doświadczenie. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Jakość i gwarancja

Doświadczenie jakie zdobyliśmy będąc na rynku budowlanym od 1985 roku, utwierdziło nas w przekonaniu iż tylko struktura przedsiębiorstwa: produkcja|sprzedaż|montaż może Państwu zagwarantować wysoką jakość oferowanych produktów, usług tak niezwykle ważną w realizacji pawilonów z płyt warstwowych.

Płyty warstwowe

Szeroka oferta płyt warstwowych: płyty styropianowe, płyty poliuretanowe oraz płyty z wełny mineralne.

Obiekty przemysłowe

Pawilony handlowe, hale stalowe – obiekty przemysłowe, rolnicze i użyteczności publicznej.

Historia firmy

 • 1985

   

  Rok założenia

  W maju tego roku zostaje powołana do życia Firma budowlana, która głównie zajmuje się remontami dachów.  Właścicielem Firmy jest Edmund Garstka. Są to lata późnego komunizmu w okresie którym prywatna inicjatywa miała duże wzięcie i w okresie którym „portfele” na roboty budowlane były zapinane na początku roku. Niedogodnością w tym okresie była stała kosztorysowa stawka godzinowa, której nie można było przekroczyć, oraz permanentny brak materiałów do realizacji robót. Prace wykonywało się z powierzonych materiałów.

 • 1990

  Powstanie spółki

  Nadszedł rok 1990, w którym pod względem budowlanym nastąpiły diametralne zmiany. Stawka do robót kosztorysowych została uwolniona, materiały budowlane stały się powszechnie dostępne. Rozpoczęła się konkurencja cenowa i jakościowa robót.

  Są to lata gdzie firma jednoosobowa została przekształcona w spółkę cywilną, a wspólnikiem został starszy syn Radosław.

   

  1990

 • 1997

   

  Powstanie linii produkcyjnej

  W tym roku rozpoczęły się prace nad stworzeniem linii do produkcji płyt warstwowych, która też po wielu próbach powstała w 1998 roku. Od tego okresu można mówić o właściwym profilu naszego przedsiębiorstwa jakim stała się produkcja płyt warstwowych.

 • 2002

  Budownictwo przemysłowe

  Rok 2002 to dalszy dynamiczny rozwój w kierunku szeroko pojętego budownictwa przemysłowego (niemieszkalnego), firma przekształca się w Spółkę Cywilna REMO, w której wspólnikami zostają Radosław Garstka i Damian Garstka.

   

  2002

 • 2008

   

  Nowa siedziba firmy

  REMO otwiera nową siedzibę w Kowanówku pod Obornikami. Potężna ilość sprzedawanych płyt rzędu 300tyś/m2 rocznie pozwoliła na zakup w 2011 roku najnowocześniejszej linii do produkcji paneli dachowych oraz ściennych. Obecnie mamy w ofercie płyty z rdzeniem styropianowym, wełny mineralnej oraz poliuretanu. W sprzedaży znajdą Państwo również świetliki dachowe, bramy segmentowe, stolarkę drzwiową i okienną oraz konstrukcje stalowe.

 • 2012

  Produkcja pawilonów

  Bardzo udany rok 2011 i dynamiczny wzrost sprzedaży płyt warstwowych przy jednoczesnym pozyskaniu wielu pozytywnych referencji zaowocował podjęciem decyzji o poszerzeniu wachlarza usług o produkcję obiektów z płyty warstwowych z początkiem 2012 roku.

   

  2012

 • 2015

   

  Hale stalowe

  Zmienia się struktura właścicielska, syn Radosław odchodzi rozwijać własne przedsięwzięcie. W Firmie zapada decyzja o rozbudowie działu produkcji pawilonów oraz zwiększeniu udziałów w rynku budownictwa przemysłowego w zakresie produkcji hal stalowych pod klucz.

 • 2018

  Rozbudowa zaplecza produkcyjnego

  Firma nie zwalnia i w pierwszym kwartale podjęto decyzję o konieczności zwiększenia zaplecza produkcyjnego, aby spełnić oczekiwania klientów i utrzymać jakość produkcji produktów i obiektów na wysokim poziomie.

   

  2018

 • 2019

   

  Nagroda specjalna 30-lecia Wolności RP - Orły budownictwa

  Pragniemy poinformować, iż otrzymaliśmy nagrodę specjalną w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości. REMO Sp. z o.o. Sp. Komandytowa otrzymała Nagrodę Specjalną w konkursie Orły Polskiego Budownictwa – 30-lecie Wolności RP. Dziękujemy za docenienie.

  Konkurs jest realizowany w ramach promocji polskiej gospodarki. Organizatorami są: Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości.