Budki parkingowe od producenta

Budka Parkingowa

Pawilony Remo jako producent obiektów z płyt warstwowych specjalizujemy się także w dostarczaniu stróżówek i budek parkingowych. Przebywający tego rodzaju obiektach pracownicy muszą mieć zagwarantowane dobre warunki o każdej porze roku. Dlatego też, ważne jest, aby stróżówki i portiernie zaprojektowane były tak, by zimą zatrzymywały ciepło wewnątrz pomieszczenia, a latem chroniły przed przegrzewaniem się całego obiektu.

Całoroczne budki parkingowe

Budki parkingowe muszą być dostosowane do zmiennych warunków pogodowych.

Budki parkingowe nie przekraczają powierzchnią 10mkw. Zamówić można dowolny projekt stróżówki, jednak tym najczęściej spotykanym jest obiekt posiadający okna z trzech stron oraz jedną parę stalowych drzwi. Dużym wyzwaniem jest zapewnienie komfortu przez cały rok, dlatego stosujemy różnego rodzaju rozwiązania zapewniające komfort termiczny przez cały rok.

Budki parkingowe kompleksowo

Projekt – wykonanie i dostawa

Budki parkingowe z płyt warstwowych dostarczane są przez naszą firmę jako kompleksowa usługa. Wykonujemy projekt, produkujemy obiekt w naszym Zakładzie w Kowanówku, następnie dostarczamy gotowy obiekt do naszych Klientów. Dużą zaletą tego typu budek parkingowych jest szybki montaż na miejscu przeznaczenia (dźwigiem ustawiamy na miejscu przeznaczenia), co znacznie praktycznie natychmiastowe użytkowanie.

W naszej ofercie posiadamy zarówno gotowe obiekty gotowe, jak i te, tworzone na zamówienie ze szczególnym uwzględnieniem uwag naszych odbiorców. Lekka obudowa, a także wielość wzorów i kolorów pozwala na dostosowanie obiektu do własnych potrzeb. Możemy przygotować obiekt wpisujący się w kolorystykę i branding Klienta.

 

Budki parkingowe

Budowa – Dane Techniczne

Samonośna spawana konstrukcja z profili zamkniętych zapewnia sztywność oraz stabilność naszych obiektów. Przykładamy dużą wagę do wykonania oraz zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowych produkowanych przez nasz Zakład.

Budki parkingowe zaprojektowane są tak, aby można w każdym momencie je przestawić lub przenieść w inną lokalizację.

Lekka zabudowa z płyt warstwowych to najważniejszy aspekt związany z budową tego typu obiektów. Budki parkingowe nie są trwale przytwierdzone do podłoża, dlatego też nie jest konieczne wylewanie fundamentów. Budka parkingowa może być umiejscowiona na betonowych płytach lub bloczkach. Budka parkingowa składa się przede wszystkim ze stalowej konstrukcji obudowanej płytą warstwową.

Obudowa może być wzbogacona o elementy dekoracyjne (drewno, panele drewnopodobne) lub kasetony elewacyjne uzyskując tym samym ciekawy i niepowtarzalny efekt wizualny.

Kolorystyka obiektu

Możemy wykonać obiekt w dowolnym zestawieniu kolorystycznym Klienta. Możemy także przygotować miejsce pod logotyp lub inny znak graficzny dostarczony przez Klienta.

Kolor i wykończenie obiektu uzależnione jest od indywidualnych preferencji zamawiającego.

Klient ma możliwość wyboru stolarki otworowej z pośród dostępnych (Drzwi stalowe, aluminiowe, PCV), przeszklenia (PCV lub Aluminium).

Obiekty wyposażone są w zestaw okien z oknem podawczym.

Czas realizacji

4 tygodnie

Średni czas produkcji budki parkingowej to 3-4 tygodnie. W zależności od dostępności poszczególnych składowych stolarki otworowej. Wykonujemy również wszystkie potrzebne obróbki blacharskie na wymiar i po indywidualnych konsultacjach.

Posiadamy także obiekty „wyprodukowane na plac”, które dostępne są od ręki – prosimy o kontakt telefoniczny.

Skontaktuj się z Nami

w sprawie budki parkingowej

Wyślij nam wiadomość!

2 + 1 = ?